Політика
конфіденційності
Пояснюємо як і для чого ми використовуємо ваші особисті дані
Яка інформація нам порібна
Ми регулярно розміщуємо на сайті корисні інформаційні продукти/послуги, для яких потрібно вказати свої ім'я, електронну пошту, а в окремих випадках — ще й номер телефону. Номер використовується тільки для інформування про початок подій, які ви передплатили, а також подяки за придбання продуктів/послуг. У компанії заборонені нав'язливі телефонні продажі та розсилання спаму на пошту. Якщо ви вирішили надати нам чужі дані, обов'язково отримайте дозвіл у відповідних осіб.
Що ми з нею робимо
Ми використовуємо ваші дані для:
— Надсилання службових повідомлень
— Обробки запитів до служби підтримки
— Надання доступів до інформаційних продуктів/послуг
— Запобігання та виявлення шахрайства по відношенню до компанії
— Розсилки новин та рекламної інформації про спеціальні пропозиції
Хто отримує доступ до даних
Для поштових розсилок ми користуємось сервісом getresponse.com. Він обробляє персональну інформацію, щоб вчасно та в повному обсязі доставляти вам листи.

Також ми зобов'язані передати дані особи, що підозрюється у скоєнні злочину до відповідних органів за їх запитом при отриманні певного рішення від суду, згідно чинного законодавства України.
Ідентифікаційні файли
Ми використовуємо cookies – невеликі текстові файли, створені для персоналізації обліку відвідувань, вивчення поведінки та реєстрації дій людей на сайті. Вимкнути їх можна будь-коли в налаштуваннях браузера.