Згода із розсилкою
Заповнюючи будь-яку форму на сайті ви погоджуєтесь з політикою конфіденційності та з тим, що ми можемо розголошувати ваші особисті дані у таких випадках:
1. Компаніям, що працюють від нашого імені
Ми співпрацюємо з компаніями, які виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки. Наприклад: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів та бонусів, проведення опитувань серед клієнтів та управління інформаційними системами. Тому вашу особисту інформацію можна частково розкрити. Але не варто переживати — ми завжди укладаємо договори з такими компаніями і вимагаємо, щоб вони використовували вашу контактну інформацію тільки в рамках обумовлених послуг.
2. Іншим компаніям при створенні спільних проектів
Коли ми зберемося реалізовувати проект/конкурс/подію з іншою компанією, попросимо дозвіл на спільне використання вашої особистої інформації. Поки не отримаємо явної згоди — дані третій особі не передаватимуться.
3. Правоохоронним органам
Ми можемо без вашої згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам з будь-якої з таких причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або ухвал суду; участь у урядових розслідуваннях; допомога у запобіганні шахрайству; зміцнення чи захист прав підприємства чи її дочірніх підприємств.
Щоб змінити або видалити особисту інформацію з нашої бази, напишіть на info@dmitrykompaniets.com. А якщо хочете відмовитись від розсилки — перейдіть за посиланням «Відписатися» наприкінці будь-якого листа.